Reklama
  • Piątek, 13 listopada 2015 (13:33)

    Magda M. To już dziesięć lat

Magda (Joanna Brodzik) marzyła o tym, żeby zostać wspólniczką w kancelarii męża Karoliny (Katarzyna Herman).

Reklama

Widzowie dekadę temu pokochali prawniczkę Magdę Miłowicz i jej miłosne perypetie. Burzliwą relację z Piotrem Korzeckim co tydzień śledziło przed telewizorami ponad 3 miliony osób! Dziś niewiele seriali wzbudza takie emocje.

„Magda M.” była trampoliną do sukcesu dla nieznanego wtedy szerszej publiczności Pawła Małaszyńskiego. To właśnie na planie serialu naro- dziła się także przyjaźń Joanny Brodzik i Darii Widawskiej. Kolejne odcinki oswajały polskich widzów z postacią Sebastiana (Bartłomiej Świderski) – przyjaciela prawniczki, który był gejem.

Widzowie pokochali „Magdę M.” do tego stopnia, że po trzeciej serii, która miała być ostatnią (w finale był happy end – Magda i Piotr wzięli ślub), zdecydowano o nakręceniu dodatkowej, czwartej serii. Dziś TVN Fabuła emituje pierwszy odcinek, serial można także oglądać na antenie TVN 7 od poniedziałku do piątku o godz. 10:25.

Tele Tydzień

Zobacz również

  • Wszystkie postacie w serialu „Polskie drogi” (1976) były zagrane tak przekonująco, że niektórzy widzowie nie odróżniali fikcji od rzeczywistości. Gdy Henryk Talar, który wcielał się w... więcej

Twój komentarz może być pierwszy

Zapoznaj się z Regulaminem
Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.