Reklama
  • Piątek, 22 maja 2015 (13:05)

    O mnie się nie martw. Magda osiąga swój cel

Reklama

Kłamstwa Filipa coraz częściej wychodzą na jaw. Mężczyzna zaczyna sam gubić się w swoich zeznaniach. A to dopiero początek kłopotów. Niebawem Bonnet dostaje wezwanie do natychmiastowej spłaty zaległych alimentów. Osaczony zamyka się w nieopłaconym pokoju hotelowym i grozi, że skończy ze sobą, jeśli Iga nie zechce go wysłuchać.

Magda zawiadamia rywalkę o desperackim kroku ojca Helenki. Iga wie, że musi zareagować, ale do sprawy wtrącają się Marcin i Magda. Co więcej, Kaszuba niechący doprowadza do zaostrzenia absurdalnej już sytuacji.

Nieoczekiwanie z pomocą Idze przychodzi Krzysiek, który jedzie do hotelu, myśląc, że przyłapie ją na igraszkach z Marcinem. Między Krzyśkiem a Filipem dochodzi do szczerej rozmowy. Bonnet wyznaje mu prawdziwe powody, dla których zdecydował się na powrót do Polski.

Dobra przyjaciółka

Magda zatruwa Igę swoim jadem i nastawia ją przeciwko Marcinowi. Kaszuba nie ma pojęcia, dlaczego kobieta traktuje go z dystansem. Podczas wesela Zarzyckiego pojawia się cień szansy, że para dojdzie do porozumienia, ale wówczas Magda przerywa ich rozmowę.

Poza tym echem na relacji Igi i Marcina odbijają się też problemy z nowym właścicielem kamienicy. Kaszuba szuka ucieczki od problemów osobistych w pracy. Cały czas u jego boku jest Magda, która zdaje sobie sprawę, jak ważna w życiu kolegi była Iga.

Teraz stara się zadbać o to, żeby Kaszuba nie miał kiedy odczuć straty po tym, jak jego relacje z Małecką uległy ochłodzeniu. W przeciwieństwie do rywalki Magda nie zarzuca Marcina swoimi problemami, a zamiast tego sprawia mu drobne przyjemności. Doskonale wie, co zrobić i co powiedzieć, żeby tylko zyskać w oczach przystojnego kolegi.

A on niczego nieświadomy daje się złapać w jej sidła. I tym samym, nawet wspólna sprawa Igi i Marcina – próba uchronienia klientki kancelarii przed stalkerem – nie zbliża prawników do siebie. Bo niby jak, skoro Kaszuba jest pod wpływem przyjaciółki – manipulatorki.

Świat Seriali
Więcej na temat:magda | marcin | Nie | Cel

Zobacz również

Twój komentarz może być pierwszy

Zapoznaj się z Regulaminem
Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.