Reklama
  • Środa, 25 lutego 2015 (11:05)

    Serial "Kryminalni". Jest zbrodnia - musi być kara

Było ich troje – nadkomisarz Adam Zawada (Marek Włodarczyk) oraz podkomisarze Basia Storosz (Magdalena Schejbal) i Marek Brodecki (Maciej Zakościelny). Razem pracowali w Komendzie Stołecznej i rozwiązywali zagadki wymyślnych zbrodni. Byli nie tylko współpracownikami, ale przede wszystkim przyjaciółmi. Od 2004 do 2008 roku gościli w domach widzów TVN.

Amantów dwóch

To wtedy w Polsce rozbłysła gwiazda Marka Włodarczyka, aktora na co dzień mieszkającego i pracującego w Niemczech. Z odcinka na odcinek zyskiwał więcej zachwyconych fanek. Podobnie jak przystojny idol nastolatek, wtedy zaledwie 24-letni Maciej Zakościelny.

Reklama

Panowie żartowali nawet między sobą na temat tego, który z nich jest przystojniejszy. – Wytykamy sobie na temat zdolności, urody, sprawności, jeden drugiemu nie chce ustąpić. Ja wygrywam, on musi się jeszcze dużo nauczyć – żartował Włodarczyk.

Jeszcze raz, i jeszcze

W sumie nakręcono 8 serii (101 odcinków). W 2008 roku dwa razy odbyły się zloty fanów serialu, na które zaproszono jego twórców i aktorów. Serial otrzymał Złotą Telekamerę „Tele Tygodnia” i do dziś ma wierne grono fanów, którzy z przyjemnością oglądają jego powtórki. EGP

Zobacz również

  • Większość młodych aktorów uwielbiała kamerę i... sławę. Ale były też wyjątki. TVP Seriale wyemituje cztery niezapomniane produkcje. więcej

Twój komentarz może być pierwszy

Zapoznaj się z Regulaminem
Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.